Hizmet Şartları ve Üyelik Sözleşmesi

Kullanım Şartları

Şartlar gereğince Requlogia hizmetlerinden hangisi olduğu farketmeksizin kullanarak veya erişim sağlayarak, Requlogia'nın Şartlar ve Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu şartlara ve koşullara uymadığınız takdirde, siteye ve/veya hizmetlerimizin tamamını kullanmanız veya bunlara erişiminiz kısıtlanır/durdurulur.

Hüküm ve Koşulların Değiştirilmesi

Requlogia'nın hüküm ve koşullarını bildirmeksizin değiştirme hakkı saklıdır. Bu değişikliklerden haberdar olmak ve bilgi almak için Kullanıcı Sözleşmesini belli aralıklarla gözden geçirmenin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz. Değişiklikler sonrasında siteyi ya da hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen hüküm ve koşulların onaylandığını ve kabul edildiği anlamına gelir.

Site & Sunucu Kullanım Koşulları

1. Şartlar

Siteye, sunucumuza ve Requlogia ile özleşmiş hizmetlere erişerek Şartlar ve Koşullar'a, yürürlükte olan bütün kurallarına ve düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz ve yürürlükte olan kurallara ve şartlara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlara ve koşullara katılmıyorsanız, siteyi, sunucumuzu ve Requlogia ile özleşmiş hizmetleri kullanmanız veya erişmeniz yasaktır.

2. Bağlantılar

Requlogia, İnternet web sitesine bağlı sitelerin tümünü incelememiştir ve bu bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin Requlogia tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımı kullanıcının sorumluluğundadır. 

3. Yasaklanmış Eylem & İçerikler

Requlogia servislerini kullanırken:

  • Diğer kullanıcılardan bilgi/veri toplamaya çalışmak.
  • Pornografik içerik yayınlamak.
  • Kötü amaçlı içerik/virüs yüklemek.
  • Diğer kullanıcıları taciz etmek/tehdit etmek.
  • Yasadışı faaliyetlerde bulunmak.
  • Irkçı/Ayrımcı konuşmalar yapmak.
  • Requlogia izni olmadan engellemeden/uzaklaştırmadan kurtulmaya çalışmak.

Kredi Politikası

Sitemizde alınan her kredi bağış olarak geçmektedir. Kullanıcının sunucumuza yaptığı bağış kadar sitemizde krediye sahip olmaktadır. Kullanıcının aldığı/gönderdiği herhangi bir bağış kesindir, iade yapılamaz, durdurulamaz. Kullanıcının bağış yaparken kullandığı bilgiler saklıdır. Requlogia'nın, kullanıcının kredisini silebilme hakkı saklıdır.